Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je spatne na dno dat jen 1cm kaminky

dobry den bcera jsem chtela neco na dno akvaria a pan mi prodal kaminky cca +-1cm nektere i skoro 1,5. zasadila jsem do toho roatlinky a zitra jdu pro rybky. ale napadlo me ze se dava i pisek na dno nebo ty kaminky vidivam mnohem drobnejsi. budu to muset predelavat? chci pavi ocka a akva ma 20 l. dekuji

Rosliny zakoupene v akvaristice velmi casto pochazeji z velkopestiren,kde vyrustaji jen v chemickych zalivkach.S vodou se prvne setkaji az na prodejne a proto se vetsina(nerikam vsechny)tak spatne uchyti.Vetsi jistota je poridit si rostliny od nekoho znemeho,ktery ma jiz zabehnute akvarium.

Ono hlavně záleží odkud akvaristiky rostlinky berou...my jsme nedávno změnili dodavatele a jsme nad míru spokojeni. Rostlinky dodávají již zakořeněné a proto dlouho vydrží. Klidně i dva měsíce v kelímkách což jiné nevydrželi ani čtrnáct dní. Ano jsou dražší, ale je lépe si za kvalitu zaplatit, než dokola kupovat zkomírající zeleň.