Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED osvětlení Extra 4.3W DIVERSA

Dobrý den, má někdo zkušenost s tímto osvětlením? Na netu jsem našel, že výkon: 4,3 W = cca 17,2 W akvarijní zářivky. Stačily by mi 2ks tohoto osvětlení na cca 47l akvárium? Když odečtu dno, vodní sloupec je cca 27cm, akva 44x40cm. Rád bych to měl více zarostlé rostlinkama. Moc díky

Ja si myslim že se to cenově nevyplati , jediná možnost je že chceš mit hotovy vyrobek a nezajimájí tě finance.
Na druhou stranu ja bych použil klasické led žárovky můžeš si namixovat světlo jaké potřebuješ (studená teplá bílá) požadované místa nasvítit vice některé méně za 700kč co stojí to světlo máš 5 žárovek + patice a komponenty.

Nebo co třeba LED reflektor má to velkou svítivost a nežere teměř nic, je vodotěsný nemusiš tam dávat sklo , zapojíš do zasuvky a jedeš bez prace. 10W musí bohatě stačit.

odstraněno komerční sdělení (Kurt)

Na sestavení jsem taky myslel, ale neuměl bych to dát dohromady, proto jsem uvažoval o té Diverse :( žádného elektrikáře taky neznám. Ten reflektor by byl fajn, ale nedá až moc světla? To akvárium není zas moc vysoké. Díky