Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejsnadnější rozmnožování

Zdravím, snažil jsem se toto téma najít na této poradně. Takže kdyby to tu již bylo, tak mě prosím odkažte.
Zajímalo by mě, jaké rybky se nejrychleji rozmnožují. Z dosavadních informací vím, že to budou asi paví očka. Víte ještě o dalších?
Předem děkuji.

Pokud hledáš druh ryb na krmení, které se dobře množí, tak bych asi zvolila obyčejná paví očka, ale né ty přešlechtěnce ze zverimexů které mají sice supr barvičky, ale pochcípaj, jen se na ně člověk blbě podívá, ale nejlépe sehnat kvalitní gupky, které jsou k vidění třeba v jezírkách ve sklenících botanických zahrad apod. a jsou schopné produkovat stovky mláďat.