Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závojnatka má jedno černé oko

Dobrý den, dnes jsme si přivezly domů dvě malé závojnatky, bohužel až doma jsme si všimly, že jedná má jedno oko celé černé. Je to normální? Děkuji za odpovědi

No jako to, že vám někdo napíše diagnozu podle věty "závojnatka má jedno oko černé, je to normální?" ještě neznamená, že vám poradili správně.
Spíš než arogance je to už úplná fascinace lidma, co si sem jdou pro radu, ale nejsou schopný vypsat jakýkoliv základní informace, bez kterých prostě na dálku radit nelze. Nebo rozhodně né věrohodně. Nelze nic říct bez fotky, bez popisu podmínek...to může člověk jen hádat...nebo si musí pořídit křišťálovou koulY...