Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pestřene červeny - nemoc

Dobrý den mám pár pestřenců červených samičce se bod jednou ploutví objevila taková bílá bublinka já se domnívám že to je plísen ale nechám si poradit od odborníků rovnou se chci zeptat jestli nevíte jak se to léčí?

Děkuji za jakékoli odpovědi.

Z popisu je ťažké povedať, o čo sa jedná. Ako sa správa samička ? Preventívne sa môže voda trochu prisoliť (trebárs 1 čajová lyžička na 10 l). Ideálna pre určenie problému by bola ostrá detailná fotografia...
Plieseň má väčšinou podobu bledého chumáča, bublinke sa moc nepodobá.