Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji radu s rybkou bojovnicí

Dobrý večer,potřebovala bych poradit s rybkou bojovnicí,mám jí v malém akváriu již od března a myslím si že se o ní dobře starám,vyměnuji vodu,krmím jí,byla celkem živoučká,ale je to asi tak 3 týdny co je neaktivní,neplave,nežere a stále se drží tlamičkou na hladině.nejspíš dělám něco špatně,nevím...děkuji za radu...

Jen na první stránce tady na poradně je jen o bettách vláken několik. Je to tu probírané pořád a stále dokola...dennodenně. Nepíšete nic o tom akváriu...jak je velké, jaká je v něm technika, teploty...z křišťálové koule vám nikdo neporadí.