Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úplný začátek s chovem rybek

Zdravim,
Jak už se řiká všechno je jednou poprvé.
Chtěl bych začít chovat rybky asi 5-10 rybek, ale tak aby se mi moc nemnožily. Ale nohužel ještě nemám nic zakoupeno, nedali byste mi sem prosí odkaz na nějské slušné akvárium za rozumnou cenu? A nějaké rybky které jsou jednoduché na chov? Děkuji předem

Zalezi kolik chces investovat, kolik mas mista na akva, jaky ryby se ti libi....ja zacinala tusim s 30L, par pavich ocek(ty se ale snadno mnozi), ancistrus.nepotrebuji ani filtr, vzduch, topeni. pokud se ti dobre zabehne a budes ho mit na dobrym miste tak krome krmeni se o nej nemusis starat. mne se vytvorili idealni podminky takze nerostla rasa a zbytek krmeni stacil ancistrusak zlikvidovat nez zacala hnit voda...