Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Provoz UV lampy

Dobrý den, potřeboval bych poradit s provozem UV lampy JBL UV-CII, po zapnutí nesvítí trvale, ale pouze bliká ,nevím zda je to porucha zářivky?
Děkuji za odpověď.

Takovy problem jsme meli v byte kdy nam blikala usporna zarovka pritom po nasroubovani klasicke bylo svetlo bez blikani. elektrikar nam rekl ze se to u usporek obcas stava a ze staci na drat dat nejaka "prechodka" ci co a tim se nejak to napeti ustali a neblika. no ale nez volat elektrikare tak radsi pouzivame na tom jednom konkretnim miste normalni zarovku. treba je problem v tom ale samozrejme nevim jestli stejne reaguje usporna jako UV...