Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ancitrus

Ahojte 3.1. Jsme si koupily do akvarka dalsi dva anciki jak jsme je tam dali logicky byli ctyri..a dalsi den jsme nemohly najit asi tak dva tydny a5 dnes 18.1. Jsme ho obevily tak si myslime ze to byla ona a kladla jikry v jeskyni v nasem akvarku tak jsme se chteli zeptat jak dlouho samicka klade jikry? A po kolika dnech by s3 meli obebit ti mali? A jestli nahodou ty jikry nemuze sezrat nejaka ryba?

Ancitrus k ikrám nepustí inú rybu.

To, že ste ju nevedeli nájsť a že sa ancitrus schovával v jaskyni, ešte nemusí znamenať, že kladie ikry. Tieto rybky sú noční tvorovia, za svetla sa pohybujú málo a vyhľadávajú skôr tieň...

Ak naozaj nakládla ikry, tak sa od nich nepohne, až kým malé nevyjdu z jaskyňky.

Jo ale vsechny tri jsme videli vzdycky jenom ho nebo spise ji jsme nevideli od toho 3. Ledna az do vcerejska.ale ja jsem cetla ze kdyz samicka naklade jirky tak od nich odchazi a hlida je samec...a ted je porad u toho vchodu kde byla ta samicka. Takze se nemam bat kdyby nakladla ta samicka jikry tak ze je sni nejaka ryba?