Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem betě se rozpadá ocasní ploutev

Dobrý den koupila jsem si betu mám jí už asi půl roku a během minulého týdne jsem si všimla,že má (jakoby )rozpadlý ocas. Mám akvarko 25 x 15x15 myslím, je to na 6 l vody .V akvárku mám topné tělísko které se dává pod štěrk i filtr. Na fotce vpravo,dvě plastové kytky a jednu živou.akvárko mám přikryté sklem aby neutikalo teplo. Beta dostává krmivo pro bety také na fotce,které mi doporučili ve zverimexu. Vodu měním 1 za 3 týdny a to po 2 litrech. Do akvárka jsem jednou přidala výživu pro rostliny od té doby co má beta takhle ten ocas tak nedávám žádnou chemii pro kytky. Byla bych velmi vděčná kdyby mi někdo poradil. Je mi Bety líto. V obchodě mi řekli ať jí spláchnu do záchoda a koupim si u nich novou :-) nevíj jestli jsem jdou nahrát fotky ale pokud by byl někdo tak laskaví a pomohl by mi tak mu pošlu fotky třeba do emailu

Nedávala bych žádnou nemocnou rybu nikam. Nejdřív jí uzdrav..třeba tím baktopurem. Do zveráče, kde ti řekli takovou pitomost už nechoď. Také dělám ve zveráči a nikdy bych toto nevypoustila z pusy, každé zvíře má právo na život. Až jí přeléčíš můžeš jí dát i k živorodkám..pokud tam nemáš více závojnaté rybky, které by mohla obtěžovat. Také je dobré mít skvárko dostatečně zarostlé, aby se měli popřípadě rybky kam schovat.