Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Labidochromis yellow

Ahoj
Rád bych si pořídil 4-5 ks. těchto nádherných rybiček. Ale můžu mít max. 150 l akvarium. Poradíte mi z chovem těchto rybiček a zda se daji chovat v tak malém akváriu? Všude se píše že potřebují alespoň 200 l. Ptám se spíše zkušených chovatelů ;) děkuji za odpověd.

tak teoreticky muzes. ale dulezite je mit pro ne nejake kameny, parezy a ruzne schovky - coz s osvedci hlavne kdyz se ti budou rozmnozovat. sice jsou to tlamovci spise mirumilovni ale zdani klame. porad to jsou tlamovci ze...taky bys mel pocitat s nejakym pancernickem neco ancistrusem na cisteni dna takze se ti opet zvedne mnozstvi ryb a kdyz to sectes kolem a kolem tak nevim nevim. my meli vzdycky velky akvarka kde jsem neresila presny pocet ryb na litry vody a i tak dochazelo obcas k bojum.