Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva a akara potoční

Ahoj,
mám nutkání si k želvě /s největší pravděpodobností kříženec T.s.scripta a s.troosti/ karapax cca 21cm, přikoupit samce akary potoční. Čistý objem želvária je 210 litrů. Kvalita vody je díky filtru a údržbě dobrá. Alespoň dle hodnot vhodných pro akaru co jsem se dočetl. Nebude mi akara želvu napadat?

rivuláti jsou dost ostrý. Když bude samec sám tak by problém být neměl. Z vlastní zkušenosti: měl jsem u klapavky obecné pár kančíků příčnopruhých, když se kančíci třeli klapavka trávila veškerý čas nad vodou. nádrž cca 120l, opticky rozdělena hrází z kamenů napůl. Možné taky je že Trachemyska bude okusovat akaru, moje ukošou i 15cm karase.