Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závojnatka na boku

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Mám závojnatku a ode dneška plave na boku. Už se mi to dříve stalo a rybička pošla. Znáte na to někdo odpověď prosím? Děkuji, eliška
Upravena velikost písmen. (karel)

Byla do včerejška v pořádku, mám jí doma už čtyři roky. Jídlo normálně přijímá. Jednou mi někde řekli, že to je z krmení, ale dostávala teď jen ty sušené lupínky. Když dávám mražené, tak to proplachuji. Snaží se plavat normálně, ale vždycky se otočí břichem nahoru a drží se u hladiny.