Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skaláry žerou kytky

Skaláry pokaždé sežerou všechny rostliny, i když mi v obchodě radí: TOHLE NEBUDOU ŽRÁT: TAHLE JE KYSELÁ, TAHLE TVRDÁ apod, dávám jim kromě vloček salát, dají si ho, ale zase se vrhají na kytky ... Nemáte někdo prosím radu?

Sice skalary nemam ale taky uz jsem do akva vyzkousela snad vsecky rostliny krome umelych a zadna nevydrzela. Nam je ani nepoziraji. Proste je bavi je skubat a vytrhavat a nechavat jejich zbytky plavat po hladine. Takze bud asi zkus umely (ktery nejsou nic moc extra) nebo se smir s tim ze tve ryby kytky nesnesou ;-)