Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klapavka pižmová

Dobrý den,
Jak velké je potřeba akvárium u tuto želvu (jen jednu)? Doma mám nevyužité akvárium 60x30x35 (DxŠxV), ale klidně bych koupila větší kdyby bylo potřeba. Jsou dost malé a četla jsem, že nejsou moc dobří plavci, tak snad nepotřebují nějaký bazén :-).

Bazén ne, nejsou to moc dobří plavci, ale jinak to jsou docela čilé želvičky, takže pokud to jde, co největší plochu dna s nižší hladinou vody (u obecných se uvádí až 20cm) a kouskem souše. Mám teď roční samičku v akvárku 60x30 a už budu stěhovat do většího.