Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tetra vzhůru nohama

Ahoj, proč mi jedna tetra červená pořád plave hlavou dolů v jednom rohu akvária? Ostatní jsou v pohodě, ale tahle tam pořád stojí na hlavě. Když jí vyplaším tak odplave, ale za chvíli tam je zas.

Je takhle naživu už 2 týdny. Teď se to ještě zhoršilo - pořád leží úplně na boku na hladině třeba celej den a i když jí pohladim tak pořád leží. Musím jí vzít do ruky a hodně jí probrat aby zase chvíli plavala. Myslíte, že bych jí k pohybu měla nutit? Čekala sem že umře, ale když jí proberu tak je úplně normální a rychlá :-/