Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc a bližšie určenie choroby

Dobrý deň!
Chcela by som vás poprosiť o pomoc ohľadom chorôb. Moje rybičky sa správajú divne, po celom tele aj po plutvách sa im objavujú drobné biele škvrnky, a niektoré z nich sa zdržiavajú na dne akvária, iné zase prevracia prevažne do ľavej strany. Pár z nich malo aj rozpadnuté pltuvy(z tých čo som už vyhodila). Napadnutých je už dosť rýb. Umrelo my už 15 neoniek+ jedna mrenka a nejaké tie ďalšie. Mám 160 l akvárium ak vám to bude k niečomu dobré. Veľmi súrne vás prosím o riešenie tohto problému, vopred vám ďakujem za odpoveď.

Ahoj, tak buď je to krupice,nebo plíseň. Pomáhá vytopit akva přes třicet stupňů, ale jen přez noc a silně vzduchovat. Vypnout světlo. Každopádně si kup léčivo..mají ho v každém zveráči. Asi bych doporučila multimedikální, je na více druhů nemocí. Jo když dáš léčivo vyndat filtr, jinak ti všechen lék přefitruje.