Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr 240l setu se skříňkou

Zdravím. Po několika letech záliby v akvaristice s 60l setem za 1500kč jsem se teď rozhodl pořídit do obýváku něco většího a hlavně pěknějšího. Moje představa je opět set kolem 240l, ale i se stolkem a cenou tak do 9tis. Jenže si nedokážu vybrat. Problém je právě se skříňkou pod akvárium. Všechno to vypadá jako stolek pod televizi, otevřené, kde bude veškeré příslušenství vidět. S plně zakrytou skříni je zřejmě v této cenové relaci asi nemožné něco sehnat. Nemáte nějaké návrhy kde se ještě kouknout nebo zda není lepší volbou si nechat něco udělat na míru? Jak jste výběr setu řešili vy? Na bazaru mě zatím nic nezaujalo. Jsem z Ostravy, kdyby měl někdo nějaké dobré reference v blízkém okolí. Dík za pomoc.

Tak to by se mi také líbilo, ale bohužel cena je jen za akvárium bez skříňky. Už jsem také na to narazil a nechal se zmást fotkami. Koukal jsem i na firmu Diversa, ale ta prodává sety bez příslušenství a ještě s 60W osvětlením, což mi připadá na 240L akva docela málo. Zatím to vidím minimálně tak na 13tis.