Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krevetky

Dobrý den, mám pár dotazů ohledně krevetek:

pořídila jsem si krevetárium cca 25cm/25cm/25cm a než si tam dám krevetky tak bych se chtěla zeptat.
1) 152.jpg ta rostlina na dně (jakoby taková travička) to není jávský mech ne ? nebo co to je za rostlinu?
2)krevetky je možné chovat různé typy zbarvení Caridina cantonensis v jednom krevetáriu?? :)
3) Neocaridina heteropoda utíkají tyto krevetky hodně? kolik asi krevetek si mohu pořídit do tohoto krevetária? :)někde sem četla že až 10?
4) není tu nějaký chovatel ze středočeského kraje? Nebo Prahy jsem z Mladé Boleslavi mohla bych si je vyzvednout v Praze našla sem jako chovatele pouze www.krevetkus.cz a ten ze z Brna :/
Děkuji za odpoovědi :)

Ahoj, krevetky seženeš na aukru stačí hledat. Chovat se dají i jiné barevné variace pohromadě ale druh by měl být stejný, například řasožravé s řasožravými. Akvárium vždy zakrývej není pro ně problém z něj vyskočit ale to většinou souvisí se špatnou kvalitou vody nebo útoky rybek.