Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem umírají rybičky

Dobrý den, v únoru jsme založili 112l akvárium. Po týdnu jsme dali rostliny a asi po dvou týdnech jsme tam dali 10neonek, 10 teter žhavých, 10 zebřiček a 3 krunýřovce. Vše fungovalo doteď bez problémů. Nyní nám začaly postupně umírat rybičky, vždycky tak jedna za 3 dny. Začíná to tak, že jsou takové malátné, málo plavou, unáší je proud vody, pak uhynou. Jinak na nich žádné změny nepozoruji. Jinak jednou za tři týdny měníme třetinu vody, filtrace běží neustále, svítíme, odkalujeme dno, krmíme jednou denně. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Děkuji za všechny rady.

Máte pravdu, zapomněla jsem napsat, že zpočátku uhynul jeden krunýřovec. Tak jsme dokoupili další dva. Pak ale bylo opravdu vše bez problémů, rostliny se krásně rozrostly, rybičkám se dařilo, i ty zebřičky co zpočátku plavaly spíše u dna potom plavaly krásně po celém akváriu. Voda je průzračná,opravdu nepozoruji nic, co by mohlo rybičkám vadit. Tak mě napadlo, jestli jich třeba nebylo v akvárku moc...?