Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dospělé ryby a potěř obecně krmení a růst

Zdravím vás dotaz je pomlčka
-Které krmení pro rybičky je nejvýživnější že všech, po kterém v porovnání s jinými rychle porostou ?nabízí se kupované nebo ikdyž cena bývá vysoká a nebo něco z domova.
Takže:
a) pro rychlý růst potěru
b) pro rychlý růst jejich rodičů
Konkrétně se jedná o perlovky ale abych s tím mohl krmit třeba tlamovce paví oka atd.
-nebo se nabízí možnost a tu moc neuznávám a to dát do vody něco po čem rychle porostou pokud něco takového existuje.
Možná netradiční dotaz ale díky za vaše zkušenosti :)

-opravdu hodláš na každej prd zakládat milion vláken?
-nejlepší je PŘIROZENÁ POTRAVA, granule, ani vločky v přírodě ryby nepotkaj, což znamená, že nejpřirozenější je drobné živé krmení, jako jsou larvy komárů, hmyz, nitěnky apod., no a k tomu nějaké průmyslově vyráběné krmivo pro cichlidy
a)žábronožka, rybniční "prach" apod.
b)viz výše