Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zelená řasa

Dobrý den, mám takový problém s řasou. Asi před dvěma týdny se mi objevila zelená řasa na jedné echinodoře a začala se šířit i na jiné rostliny, odjela jsem na dovolenou a nyní je řasa všude. Na skle, rostlinách, kořenech i na substrátu . Chtěla jsem přiložit i fotografie, ale nevím, jak se to dělá. Poraďte mi prosím, jak se řasy zbavit díky
Julie

já měl podobný problém se zelenou řasou,vyzkoušel jsem i různé chmie i když chemii nerad apomohlo to vždy jen na čas,pak mi poradil jeden chemik ,který je též akvarista abych dal do akvárka kousek mědi nebo měděného drátu ale tak aby se neporanily ryby a dobřeočištěnou a asi po 14 dnech se přestala tvořit řasa a ta která již byla třeba na skle tak zbělala a po očištění se již nevytvořila,po 2 měsících jsem měď vydělal a dokud se nebude tvořit řasa tak ji tam nedám,snad se vám zadaří podobně