Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akvarijní set

Ahoj, možná na Vánoce dostanu akvárium. Moc se mi líbí akvarijní set Pacific 54l. Je tam vše co potřebuji kromě rostlin, ryb a dna. Dívala jsem se na recenze a každý ho chválil. Máte ho někdo doma? Jestli je kvalitní a tak. I cena 1100 Kč se mi moc líbí. Je tam dokonce i filtr a topítko s termostatem apod. Případně kde levně koupit akvárko cca 40*30*30?

Děkuji
Míša15

Akvarijní sety různých objemů a tvarů (reklama)

Ano za tu cenu dostaneš v dobré kvalitě vše, co jako začátečník potřebuješ.
Bohužel v tomto malém objemu se špatně udržuje biologická rovnováha.
Při zakládání nespěchej s nákupem ryb. Založ akvárko, osázej rostlinami a vyčkej min. 14 dnů, než tam dáš ryby.
Inspiruj se třeba tady nadrze
Počet a druhy ryb přizpůsob objemu akvária.