Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samicka bety napada samce bety?!

dobry.den mam.problem mam dva dny bety dve samicky a samce. myslela jsem ze samec je doninantni ale opak je pravdou jedna samice mu neda pokoj.porad do nej strka pronasleduje. samec jen prcha a je zklesly. zda se mi ze ma natrhany ty dlouhe ploutve trepi se mu vlaji nektera vlakna jak mimo. je nemocny nebo mu to mohla nejak okousat ta samice. co delat? skrise tam mam ale on do nich neleze. je mi ho lito.

loading...

co jsem jako nemyslela vazne nechapu? to je mam nechat dohromady? mam ho vzvlast v plastovem pruhlednem vetsim boxu uz i s kaminky a kytkou. az budou finance koupim male akva zatim takhle snad ho netrapim jak pisete. ale pani prodavacce podekuji ze nepoznala pohlavi a takhle mi to prodala