Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rostliny

Ahoj,potřebuji poradit prosím. mám nové akvárko a poprvé sem si koupil živé rostlinky.dal sem substrát a kamínky normálně zasadil ale po 3dnech jsou ty kytky takový zvadlé čím to může být ? :( děkuji za rady :)

absolútne nedostatočné informácie

uveď hlavne o aké rastliny sa jedná (pokiaľ netušíš, odfoť ich... tiež skús popozerať v nejakej akva literatúre alebo na nejakej akva stránke - napr. atlasrostlin )

tiež uveď aspoň teplotu vodu, prípadne tvrdosť vody, o aký substrát sa jedná, aké má akvárko osvetlenie (žiarovky/neónky, koľko W na liter akvária)

pomôže celková fotka akvária

rastliny sú tiež živé organizmy s určitými nárokmi a životnými limitmi, a je ich veľa druhov, nárokmi sa môžu aj výrazne líšiť ... nerastú vo vode "automaticky"