Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastový box

Dobrý den, mám doma plastový box z Kauflndu, několikrát jsem ho vymyl a nechal v něm vodu odstát, ale pořád tak nějak odpuzuje vodu (hned se na něm zdrcne do kapek), chtěl bych ho použít pro odchov vodních želv, co si o tom myslíte? Nebude to vadit?
Díky

PS: Vodu měním jednou za 2 dny.

Povedl se vám odchov klapavek? Gratuluju :beer:
Ten box je koupený jako prázdný nebo v něm něco bylo?
Přes léto jsem měla klapavku v samla boxu z Ikey a nevšimla jsem si, že by nějak divně reagoval s vodou. Možná by bylo lepší zkusit se zeptat vedle na Tera poradně, chodí tam víc chovatelů vodních želv.