Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 100% předělání akvária

Dobrý den,

musím předělat akvárium (120L) se vším všudy a chtěl bych se zeptat, jestli musím nechat odstát vodu 3 týdny jako při založení nového akva.

Kdybych to musel nechat odstát 3 týdny, tak bych měl problém : Kam dám rybky.

Děkuji za odpověď

Nedávno jsem se stěhovala i s akvárkem a udělala jsem to tak, že jsem si schovávala čisté pet lahve do kterých jsem si nalila z akvária skoro polovinu vody, kterou jsem použila znovu, když akvárium bylo v novém bytě. Ryby jsem si dala do pytlíků a vložila je a teď nevím jak to nazvat do takového termo boxu, který udržuje teplotu. Vše proběhlo bez komplikací a musím říct říct, že ani jedna rybka nechcípla.

dobrý den,stačí když si stáhnete třetinu vody a tu pak použijete znovu a dolejete upravenou novou vodou,ale pokud máte vodu nemocnou tak ideální je poprosit o vodu z akvárka nějakého kolegu či kamaráda (pokud má zdravé akvárko)