Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodní želva

Ahoj prosim o rada na vánoce dostal bracha želvu teď jsem mluvila s maminou že ji musí zase měnit vodu včera taky furt se kalí je tam daný kámen který je vyvareny a má tam kořen.krmivo má nejakou smes sni z toho vsechno ale granule necha takze se ve vodě rozpusti klidne bych mohla poslat i fotky akvárka jak vypadá když je kalný.Doufám že někdo poradí mockrát vám děkuji

Na netu je toho o želvách hodně, tady je snad všechno pohromadě http://vodnizelvy.ic.cz/index.php?page=index_potra va
Důležité je vědět, jaký druh želvy máte, jakou je potřeba udržovat teplotu (máte topítko?) a vhodné žrádlo, to si radši nastudujte, jestli vám na želvičce záleží.
Nebo si přečíst diskuze tady na poradně, poučit se z chyb ostatních, případně přidat dotaz.
Přeju hodně štěstí v chovu, želvičky jsou fajn, když jí dáte co potřebuje, časem se to zaběhne a bude vám dělat jenom radost :)
tera.poradna.net