Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik ryb do 37l akvária?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, kolik ryb si mohu dát do akvária 50*25*30. Případně kolik ryb jakého druhu? Nejlépe běžně dostupné a levnější. Nerada bych měla přerybněno ;).

Děkuji

OK, díky :)Zatím jsem tam včera koupila 5 neonek červených a dnes v noci jedna umřela a nevím proč :( Vzduchování tam bylo, teplota 25° tak proč? Může to být převozem, když bylo pod -3? Měla jsem ji v sáčku,čepici a tašce...