Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Panceřníček Skvrnitý

Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám párek panceřničku skvrnitých. A cca jednou za 14 dní když ráno rozsvítím akváriu tak samička má na bocích krev.Nevíte jestli je to důsledek rozmnožovaní ? a nebo mi někdo samičku trhá mám v akvárium skaláry,neonky a ancistrusy děkuji za radu :)

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/blogs/learn/cbd-gummies-dosage-guide>what mg of cbd gummies are best</a> . I've struggled with insomnia in the interest years, and after demanding CBD for the prime age, I for ever practised a busty evening of calm sleep. It was like a weight had been lifted off the mark my shoulders. The calming effects were merciful yet scholarly, allowing me to meaning slow uncomplicatedly without feeling woozy the next morning. I also noticed a reduction in my daytime desire, which was an unexpected but allowed bonus. The partiality was a fraction rough, but nothing intolerable. Overall, CBD has been a game-changer inasmuch as my slumber and uneasiness issues, and I'm appreciative to keep discovered its benefits.