Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolko ryb do 45 l akvaria

Dobry den mam 45l akvarium 60x25x30 (dlžka,širka,vyška) mam tam 3 skalarou 2 ancistrust 2 corydoras newiem či si može ešte dokupit niejaki tu rybičku alebo nie ak môžem kludne napište čo by sa tam ešte hodilo

Skaláři ani ancistrusi nepatří do tak malého akvárka. Neonky také ne, jsou to hejnové ryby takže alespoň 10ks a minimálně 60cm dlouhé akvárium jsou to zdatní plavci a navíc jsou velmi náchylné na jakékoliv choroby a změny chemismu vody. Do takového akvária doporučuji nějaké malé tetry, nebo danio pruhované je velice atraktivní a přitom nenáročná ryba, také jsou pěkné platy