Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skalka ze studniční pěny

Hezký večer,
zakládám akvárium a chci si na kus skla nastříkat studniční pěnu a udělat z ní skalku, víte prosím někdo jak na to? aby to nebylo pro ryby jedovaté? co mám použít např za barvu, či lak? za jak dlouho z toho vyprchají nějaké ty toxiny? všude kde jsem hledala je jen 3 D pozadí z polystyrenu ale to já nechci. chci v prostřed akvária skalku z ůkryty, provrtanou durch atd... máte někdo zkušenost? pomůžete mi? prosím... děkuji

Ak chcete vytvorit 3D pozadie, tak postupujte milionom postupov, ktore sa daju najst napriklad na gooogle. Preco nie? "studnicna pena" je prilis alkalicka (co by bolo v pohode u morskeho akvarka), ale uprimne v PH9+ vam po par dnoch vykatuje cele sladkovodne akvarko.
Teda polystyren, pokryty montaznou penou a akrilom je to jedineco mozme urobyt ako chemicky neutralne pozadie.