Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o pomoc

Dobrý den,

akvárium založené 3.1.2015 a od 7.1.2015 přidány dvě záběhové ryby Pancéřníček Panda, vše se zdá být v pořádku, tento víkend plánuji přidat další ryby, ještě dvě Pandy a cca 10-15 Neonek Modrých, předpokládám že nemohu nasadit všechny ryby najednou,mohu přidat ty dvě pandy a cca 8 Neonek a zbytek příště?
Nebo mě napadlo mít celkově 6 pand a cca 10 Neonek Modrých.

Vodu měním 1 týdně 1/3 a odkaluji.

Co myslíte? Jaké jsou Vaše názory ?

Děkuji moc předem

Parametry akvária:

Akvárium 60×30×30 cm / 54L (sklo 4 mm)
Osvětlovací kryt včetně zářivky 15W T8
Plastový rámeček pod akvárium
Vnitřní filtr Cat-Gato Pacific 300l/h
Topítko s termostatem Cat-Gato Pacific 50W

Martin

No panciernicky su aozaj odolne rybky, po nich by som sa osobne moc nevzoroval (napriklad dokazu primat vzdusny kyslik). Ale ked akvarko funguje uz par tizdnov, mozte skusit pridar nieco nove. Neonka Modra, to je simulanska? ak ano, vydrzia vam v tom (ak tam nemate ziadny zakal alebo nieco podobne), ale urcite ich v tom nerozmnozite.

No ryby sa vam urcite neudusia, ale ak sa na to necitite, skuste zarybnit 7 neonkamy, a ak bude vsetko v pohode, dodajte po tyzdni dalsich 7. Vasa nadrz by mala byt v pohode na +-20 rybiek o velkosti neonky. Ako som pisal na zaciatku, panciernicky to fakuju...