Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hnijou mi rostlinky

Dobrý den,

V akváriu mi hnijou rostliny, vždy se dřží jenom ta, kterou dám dozadu a přímo doprostřed, akvárium už mám 1/2 roku a vždy mi nějaká začne hnít,
svítím 12 hodin denně,
teplota vody 26 stupňů celsia,
PH nevím,
filtr vzduchování také je,
v akváriu 2 black molly,
2 zlatá molly,
6 neonek,
4 paví očka
a 1 ancistrus,
rostliny kupuji pouze tvrdolisté, nepřekrmuji, dávám akorát.

Nevíte, co mám udělat aby mi rostliny nehnily?

PS AQ má 120L

Nemate tam nahodou emerznu formu rastlin? Vtedy vam budu hnit emerzne listy (ktore vlastne maju byt nad hladinou vody). Ak chcete aby to urcite nehnlo, tak to osadte kriptokorinamy, ale vtedy vam pravdepodobne nebude rast nic ine...