Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přidat do naplněného akvária další písek

Zdravím :). Mám asi 3-4 týdny naplněné akvárium(50*25*30). Zdá se mi, že jsem tam ale dala málo dna(jen 3kg sáček). Dá se k tomu nějak přidat další 3kg? Nebo to lze jedině tak, že se zařídí akvárium znovu? A ještě něco: Když nemám živé rostliny, tak nepotřebuji osvětlení, že? Akvárium osvětluji halogenovou žárovkou ze stropu večer.

Děkuji a prosím, abyste mě neukamenovali ;)

písek jde dodat úplně jednoduše.Použij jakoukoliv pet lahev,vsaď do hrdla novodurovou trubku,utěsni v hrdle a uřízni dno lahve.Trubku vlož do akvária do místa kam chceš přidat písek a do lahve syp písek.Je dobré když je suchý.Lépe se sype.