Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skalára a jiné rybky

ahoj. mohl bych dat skalaru do akvarka s neonkou, ancitrusem, blackmollou, mečovkou, pancéřníčkem, parmičkou čtyřpruhou a gupkou??? akvarium ma 152 litru. na vysku 50 cm. předem diky za odpovědi. :-)

Parmičku čtyřpruhou bych rozhodně nevolil. Dříve či později bude okusovat skaláry či samečky živorodek pestrých (gupky). Viděl jsem sice akvária, kde to možná fungovalo, ale z 95% to bude problém, protože pro tento druh parmiček jsou delší ploutve vyloženě provokací.