Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neznama nemoc

Ahoj, poradte mi prosim, mam nekolik nemocnych ryb. Jsou vyhuble, divne plavou, majinatekle cervene zabry a bile vykaly jakoby plne bublinek. Vzduchuji, filtruji svitim. Mam 60l akva. S zivymi rostlinami a cca 9 zivorodek

Jsou to vnitřní paraziti. Doporučuji zakoupit esha exit a esha 2000 a začít s léčbou. Léčivo ovšem stojí asi 300Kč, takže pokud nemáš k rybkám nějaký bližší vztah nebo raději zainvestuješ do nových ryb tak spláchnout. Jak dlouho jsou takhle nemocné? V případě takovýchto nemocí hraje roli každý den.