Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem beta

Ahoj mam 112l akva. Neonky,pancernicky,tetry,parmicky, 1 tlamovce. Muzu mezi ne dát,samici bety? Děkuji za radu.
Upravena velikost písmen. (karel)

Pancéřníčků, teter, parmiček a tlamovců je kvanta druhů, napiš které konkrétní máš. Jinak můj názor je že je to solidní rybí guláš a spíš bych se soustředil na to nechat v akváriu jen pár druhů ryb které mají společné nároky a ne míchat všechny podle toho jak jsou atraktivní.