Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba filtru

Ahoj.Chci si zkusit udělat jen tak ze zajímavosti filtr (bublifuk).
Použiji trubku s molitanem a na ten se chci zeptat. Musí to být akva molitan nebo jde použít i houba či vyčištěný přírodní molitan. Dlouho v akva nebude, jen chci vědět jestli by to šlo.
Díky

No pred x rokmy sa na to pouzival hocijaki molitan (myslim ze nieco ako akva molitan vtedy ani nebolo) a fungovalo to celkom ok, teda hubka na umyvanie fungovat bude (no neviem ako prirodna hubka, ale teoreticky by mala, vtedy bol dost problem zohnat aj taku, teda odskusane to nemam).