Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojištění aqua

Zdravím,

Existuje nějaké pojištění, které by se vztahovalo na úhyn ryb, kterou by způsobila technika, respektive porucha například termostatu ?...
Nebo se veškeré pojištění vztahují, jen na škody, způsobené například prasknutí nádrže ?...

Díky za info

No pokud vím tak je pojištění domácnosti, které kryje škody způsobené sousedům poškozením akvária. Pak je pojistka na blbost a ta pro změnu kryje škody tobě, ale musíš schovávat účtenky od vybavení které bys chtěl eventuelně nechat proplatit. V případě poruchy termostatu ti žádná pojistka nepomůže, poněvadž a protože v našich zákonech jsou zvířata jako rybičky, psi, kočky atd brány jako věci nikoliv jako živý tvor.