Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neonky

Koupila jsem si modročervené neonky ale vybledly a změnily barvu jakoby do žluta co prosím mám dělat?

Su to Vase prve ryby?
Ono na sytost vyfarbenia u akejkolvek ryby ma vpliv vela veci, od dennej doby, cez pocasie az po naladu. Mne to znie ako by boli v strese z noveho prostredia, ale tazko tu nieco rozumne poradit. Akvarko je riadne zabehnute? Ak ano, tak bez stresu a dat tomu cas.