Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externi filtr pro akvarium 60l

Dobry den, chci se zeptat. Mam akvarium 60l a chtel bych si poridit externi filtr. V akva filtr zabira dost mista a nevypada to moc dobre. Mohl by mi nekdo poradit filtr ? Dekuji
Změna předmětu, původně: filtr
Změna kategorie, původně: Pokec (Kurt)

Na 60L akva ti bohatě postačí nějaký z levnějších "exterňáků", třeba tenhle, který má jen 3,5W příkon, a zastane stejnou službu, jako většina ostatních. Není třeba utrácet za předražené výrobky renomovaných firem, u kterých se platí především značka. Ač mají stejné (a mnohdy i horší) parametry, než ty méně známé, přesto jsou o dost dražší. V závislosti na druhu chovaných ryb, můžeš libovolně měnit filtrační náplně, třeba to aktivní uhlí nahradit mramorovou drtí, rašelinou, hrubším pískem, apod. Ušetřené peníze lze investovat daleko smysluplněji, než kupovat extrémě předražené výrobky... ;-)