Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o radu pomoc s akvarkem (filtrem)

Zdravim,

V pondeli jsem si koupil betu do kulateho akvarka ale bylo mi ji bohuzel lito poridil jsem proto dalsi den akvarko (http://www.akva-tera.cz/akvaristika/akvaristika/ak varia-a-akvarijni-sety/akvaria-a-koule/ante/29269- akvarium-ante-s-rameckem-40-x-20-x-25-cm-20l.html)

Koupil jsem filtr elite mini a dnes sem si pridal do akvarka 6neonek + zivou rostlinu chci se zeptat zda filtrik staci mit na nejnizsi otacky nebo naopak ho nastavit na max. Planuji koupi vetsiho akvarka..
Jeste se chci zeptat cetl jsem ze beta potrebuje 25-27 C chtel jsem si koupit do akvarka i topeni ale ve zverimexu rikali ze by to nemelo cenu do tak maleho akvarka teplotu mam 22 C myslite si ze to vadi? :) popripade nevite jak to ovlivnitr svitim na akvarko lampickou ;)

Filtr na malý výkon, beta není dobrý plavec. Určitě ještě přidej rostliny, bety milují prodírání se rostlinami. Topítko je potřeba těch 25℃ je ideální aby byla aktivní a zdravá. Neonky do tak malého akvária nepatří, musí jich být alespoň 15 a akvárko delší než 80cm jsou to velmi zdatní plavci.