Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ziva rastlinka v akvariu

Ahojte, mam akvarium prvykrat a preto by som chcela poprosit o radu. Mam 3 litrove akvarium s jednou bojovnicou. Na spodku m kamienky a jednu hustu umelu rastlinku. Ale nevie do nej vliest lebo je doat tvrda. Tak som kupila este aj zivu rastlinu ( fittonia verschaffeltii). Je napichnuta v takej akoby zelenej pene a v umelohmotnom kosicku. Moja otazka znie ci ju mozem pestovat takto akom ju kupila, cize len ju polozim na dno akvarka prihrniem kamirnkami a hotovo?

Dakujem za radu :)

Tam je přechodnou dobu, v tomhle bude muset dožít :-(
Do tří litrů se vejde topítko? Filtr? Nebo jste připravená na opravdu častou výměnu vody?
Ale abych aspoň trochu odpověděla na vaší otázku - z té pěny vyndat a normálně zasadit. Ovšem tahle rostlina zrovna není akvarijní, i když jí tak v akvaristikách občas prodávají, stačí zagůglit, pěstuje se normálně jako pokojovka, ve vodě brzy zahyne. Asi tak brzo, jako ta bojovnice.