Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větší a menší Axolotl v mém akvárku..

Dobrý den mám Axolotly Mexické oba jsou Albínci (pohlaví nerozeznám) Jeden má 9cm a druhý má max 6cm(hodně živej) ten větší na toho menšího ůtočí ale ten prcek vždycky uteče nevim co s tim jestli ho ten větší sežere a nebo si na sebe zvyknou no každopádně bych byl rád kdyby mi někdo poradil ale nevipadá vystresovaně je až moc pohyblivý. předem děkuji za odpověděd.

loading...

V akvárku by měli být axolotlové přibližně stejné velikosti, jestli je ten menší o dost drobnější, oddělila bych je na čas, než se velikost srovná. Větší může menšího při pokusu o sežrání zabít.
Mláďata jsou dravější, krmte je přirozenou stravou - žížaly, ryby, hmyz, oni rychle vyrostou a většinou se zklidní :-)

Já už bouhžel žádné jiné akvárko nemám ale vypadá to tak že už se asi usmířili myslýte že to je nutné ? toho menšího krmim sušenými červami a toho většího krmim sušenými rybkami... :) děkuji za odpověd

Jestli je to nutné, musíte posoudit vy, nebo dát fotku, kde jsou vedle sebe. Nemusí být další akvárko, stačí třeba plastový boxík, rostou rychle. Pokud je ale budete i dál krmit sušeným, tak budou za chvilku podvyživení, budete řešit, proč jsou nemocní. Je to strava na nic, jako byste se živil jen suchými rohlíky.

Takhle to nepoznám, jaký je mezi nima rozdíl, ten drobnější je vepředu? Takhle to vypadá, že by mohli být spolu. Musíte asi rozhodnout sám, jestli se menší většímu vejde do huby nebo ne :-)
Ten štěrk zase vykadí, musí být odpovídající velikosti. Mám tenhle, foto.
A udělejte něco s tím krmením, ať za chvilku nezačnou chcípat :-(

Ještě bych s chtěl zeptat Promiňte že pořád otravuju:-D dávam jim tam takovej přípravek nevim je to takový modrý proti kovúm atd a slyšel sem že chemie axíky pomalu zabíjí mněnim vodu jednou tejdně takže když tam dám novou vodu tak tam přileju tu modrou sradu:-D

Vyndaj se kameny (všechny pořád vyndavat?) a ten bordel tam zůstane, ne? To pak jedině celé akvárko vylejt? Podle mě se odkalovat musí. Nemusí se třeba odkalovat akvárka hodně, ale opravdu hodně zarostlé rostlinami a s pár rybkama. Axolotlové vylučují vydatně, výkaly zatěžují vodu, musí se odstraňovat.

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/blogs/learn/how-long-does-thc-stay-in-your-system>how long will thc stay in urine</a> . I've struggled with insomnia on years, and after infuriating CBD pro the prime once upon a time, I lastly experienced a busty evening of pacific sleep. It was like a weight had been lifted off the mark my shoulders. The calming effects were calm yet scholarly, allowing me to meaning afar obviously without sensibilities confused the next morning. I also noticed a reduction in my daytime anxiety, which was an unexpected but allowed bonus. The partiality was a bit earthy, but nothing intolerable. Blanket, CBD has been a game-changer for my nap and solicitude issues, and I'm thankful to procure discovered its benefits.