Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výroba souše pro vodní želv

Zdravím , předem se omlouvám zda toto bude někomu vadit ale je toho tu moc.
Chtěl bych vyrobit pro vodní želvu ostrůvek na který by se mohla chodit vyhřívat . A tak jsem přemýšlel z materiálu "bíly polystyren" Je lehký a nepromokne.
Ale nevím čím to přesně natřít abych to mohl dát k želvě .
Děkuji

Chceš říct, že jsi vodní želvě ve 24 litrovém plivátku "dopřál víc vody" a ještě tam přidáš ostrůvek? Tak to je fakt masakr... :x: Nejspíš máš ještě prcka, ale zapomněls na to, že za rok, dva, se želva v téhle parodii na želvárium už ani neotočí, jestli se se toho chudák ovšem dožije...