Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Červený červ v akváriu

Zdravím,
jako každý večer jsem pozorovala akvárium a při odstraňování řas z kořene najednou vyplaval červený červ dlouhý asi 3 cm. Mám strach aby se nejednalo o nějakého parazita. Krmím mraženými patentkami, je možné, že by náhodou nějaká "obživla" ? Ryby jsou v pořádku, nic viditelného na nich není. Červa jsem ihned rozdrtila, snad jich není víc. Předem díky za rady :-)

Ahoj, mám stejný problém..dnes při čištění akvária mi dvě potvory vyplavaly.. nevím co s nimi.. nemůžou nic udělat rybám? Našla jsem jen dvě - viz.foto, jsou ale dost malé, doufám že jich není v akváriu víc, nevíte jak na ně?
Děkuji.