Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paví očka rozmnožování

Ahoj potřebuji rychle prosím poradit mám paví očka a zjistila jsem žě čekají mladé chtěla bych aby je samička porodila mimo akvárko. Jenže už nemám dalsí akvárko ani topítko ani filtr tak mě napadlo že bych do akvárka 54l dala 2l pet láhef do které bych udělala malé dirky a do té 2l láhve dala samičku aby tam porodila a pak jí odlovila nebo mě pak nadaldo dát samičku do 3l zavařovací láhve ale neměla by filtraci vadilo by to hodně nebo jiné nápady?

A co jí v nádrži nechat? Pokud máš dost úkrytů spousta malých přežije sice ne všechny ale některé přežijí, aspoň nebude přerybněno. Nebo si pořiď porodničku, rozhodně je to lepší nápad než dávat rybu do petky s dírama. A v zavařovačce ti bez filtrace a stálý teploty chcípnou.