Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Piraně

Zdravím, prosím kde v Brně a okolí by se dali sehnat piraně marně scháním a nic :-(

Zdravím, sice nejsem z Brna, ale i tak si neuvědomuju, že bych kdy viděla piraně na burze nebo ve zverimexu. Jediný, kde jsem na ně narazila bylo ZOO. Tak se třeba zeptat tam, jestli by případně neprodali nějaký přebytky.