Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malinkatí broučci v akváriu

Dobrý den,již delší dobu pěstuji ve svém 100l akváriu sumce,krmím ho živými ale někdy i mrtvými rybkami.Poslední dobou se ale v akváriu začali oběvovat malinkatí broučci,broučci jsou bílí s černými tečkami.Mám podezření že by to mohlo bít rozkladem masa co zbylo a co sumec nepozřel.

(kromě toho mám raka mramorového a šneky)

Omlouvám se za kvalitu fotek a za odpověď předem děkuji.

Ja si myslím, že tie tvory pre sumca nepredstavujú žiadne riziko. Mohol si si zavliecť z prírody ? ... s vodou, rastlinami ? keď som kedysi chodieval loviť na rybník planktón pre ryby, často som dovliekol aj vodule, chvíľu žili v akváriu (ryby ich nežrali), ale postupne vždy zmizli... počas ich prítomnosti som neevidoval v akváriu žiaden problém